Italtecnica Sp. z o.o.
PL / EN

HISTORIA FIRMY

Home / O Firmie / Historia firmy

ITALTECNICA sp. z o.o. jest wieloletnim dostawcą, instalatorem i serwisantem najwyższej klasy urządzeń. Na polskim rynku istniejemy od 2000 roku, jednak właściciel, Pan Enzo Moretti działa na rynku sprzętu technologicznego od ponad 30 lat. Doskonale znamy potrzeby rynku. Specjalizujemy się w sektorze przemysłowym dostosowując urządzenia pod indywidualne zapotrzebowania klientów.

Wszystkie urządzenia są projektowane i wykonywane z najwyższą dbałością o ich jakość i funkcjonalność.

Naszym klientom zapewniamy:

  • doradztwo techniczne przy doborze sprzętu,
  • pomoc w projektowaniu serwisu
  • szczegółową dokumentację dotyczącą wykonania prac przygotowawczych,
  • koordynację i nadzór nad pracami przygotowawczymi (instalacyjno – budowlanymi) (również “pod klucz” – design&build)
  • serwis gwarancyjni oraz pogwarancyjny (24h)
  • gwarancję usunięcia usterki w terminie 48 – 72h zależnie od lokalizacji serwisu (zapis w umowie kupna urządzeń)

 

FUTURA jest ekskluzywną linią znanego producenta kabin lakierniczych SAIMA MECCANICA o ponad 30 letnim doświadczeniu, wyznaczającego trendy w produkcji urządzeń lakierniczych oraz stref przygotowawczych w skali ogólnoświatowej. Przyznany certyfikat ISO 9000:2000 jest dowodem potwierdzającym wysoką jakość produktu dzięki czemu urządzenia są objęte pięcioletnią gwarancją. Italtecnica dostarcza również produkty innych czołowych światowych producentów jak Riello, Hoval, Filcar czy CarBench.

Instalowane przez nasz urządzenia spełniają wymagania PN-EN 13355 „Urządzenia malarskie; kabiny zespolone; Wymagania bezpieczeństwa”. Urządzenia spełniają wszystkie aktualne normy w zakresie Dyrektywy Maszynowej i są certyfikowane znakiem CE. Decyzję o wieloletniej współpracy wiele lat temu podjęło wiele czołowych polskich producentów jak PESA S.A., NEWAG S.A., BODEX, JANMIL, AUTO-HIT, EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. i wiele, wiele innych.

W ostatnim czasie firma Italtecnica rozpoczęła współpracę z czołowymi firmami jako partner I koordynacja projektowa takich firm jak Skanska, DB Projekt, Consbud w takich projektach jak baza remontowa helikopterów wraz z lakiernią firmy Heli One w Rzeszowie czy ostatnio ukończony projekt Hangaru z lakiernią samolotów C-130 Hercules I Boeing 737 900ER dla Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 w Bydgoszczy.